PÁR SLOV

FULLSERVIS

Agentúra BODKA

BUDEME SÚČASŤOU VÁŠHO TÍMU

Agentúra Bodka prišla do sveta marketingu ako tím ľudí, ktorí sa rozhodli ponúkať svoje služby komplexne a zároveň jednoducho.

Každý z tímu má svoju nezameniteľnú úlohu, svoj štýl práce a bohaté skúsenosti.

Navzájom sa dopĺňame, vďaka čomu vznikajú komplexné marketingové kampane.

Na každé zadanie sa pozeráme kreatívne. Snažíme sa vytvoriť pre našich klientov nezameniteľnú originálnu hodnotu. Sme otvorení každej výzve a pripravení vypočuť si vaše nápady.

PREČO FULLSERVIS?

KOMPLEXNÉ KAMPANE

Našou hlavnou náplňou práce sú komplexné reklamné kampane. Pre vašu značku vytvoríme kreatívnu big ideu, ktorú spracujeme a nasadíme do médií.

Našou hlavnou náplňou práce sú komplexné reklamné kampane. Pre vašu značku vytvoríme kreatívnu big ideu, ktorú spracujeme a nasadíme do médií. Tomu predchádza návrh marketingovej stratégie, tvorba mediaplánov a naše kreatívne brainstormingy. Po vykreovaní hlavnej myšlienky ponúkame rôzne spôsoby spracovania. Vieme inhouse zabezpečiť kompletnú fotoprodukciu, videoprodukciu a grafické spracovanie.

Nákup médií a nasadenie finálnych výstupov do daných médií je pre nás samozrejmosťou.

Online aj offline. Správna kombinácia nástrojov zaručí efektívny zásah cieľovej skupiny.

Mediamix zostavujeme na základe presnej špecifikácie. Dnes snáď povinnou jazdou je tvorba webovej stránky, ads kampaň na google, sociálne siete – facebook, instagram, či youtube.

Okrem klasických offline médií zabezpečíme aj kompletné tlačiarenske služby prostredníctvom našej partnerskej tlačiarne.

Ak ste však len na začiatku a vaša značka potrebuje najskôr správny názov, logo, či identitu, neváhajte sa na nás obrátiť. Stáli sme pri zrode mnohých značiek, pre ktoré sme pripravili CI – corporate identity, dizajn manuál, ale aj kreatívne claimy.

Sme tu pre vás aj na čiastkové úlohy a menšie zadania. Radi sa staneme vašou predĺženou rukou marketingu a súčasťou vášho tímu pre dlhodobú spoluprácu.