ČO JE NOVÉ, BODKÁČI?

AKTUALITY

ZIMNÉ KAMPANE

VIANOCE ZA ROHOM

Vianoce sa blížia a my sa tešíme na pár dní oddychu a domácej pohodičky.

Práve teraz je však obdobie, kedy usilovne makáme na príprave vianočných kampaní, realizujeme naše kreatívne nápady a nasadzujeme vianočné posolstvá do online aj offline priestoru.

Ak ste sa aj vy rozhodli zaujať vašich zákazníkov originálnou vianočnou kampaňou, už neváhajte, je najvyšší čas. Vianoce sú za rohom, no my sme pripravení splniť vaše želanie. Dohodnite si s nami stretnutie.

LETNÁ AKCIA

LETNÁ UHORKA?

Každý rok príde obdobie dovoleniek a scenár je rovnaký. Lenivé leto, ľudia robia všetko možné, len nepracujú. Potom sa jeseň opýta na ich pracovné „aktivity“ za posledné dva mesiace a nastáva panika. Marketingová nemusí.

My v Bodke sme sa rozhodli, že toto leto v predstihu pre vás pripravíme a spracujeme kreatívne návrhy už na jeseň a zimu. Nie je to jednoduché v letných horúčavách rozmýšľať nad vianočnými claimami, ale dá sa to. Trošku si doprajeme aspoň vizuálne schladenie a pripravíme pre vás zimné kampane s nádychom leta. Znie to dobre, však?

NOVÁ SLUŽBA

NEWSLETTER

Priame oslovenie potenciálneho zákazníka prostredníctvom newslettru je dnes veľmi žiadaný a používaný marketingový nástroj.

Pre našich klientov preto prinášame novú službuNEWSLETTER, alebo inak email marketing.

Office image